Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
zitwig, open zithouding
Zorgt voor een kantelen van het bekken, waardoor de rug automatisch rechter komt te staan
| CNK | 2073732 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Jobri |
| Breedte | 400 mm |
| Lengte | 430 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |