Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Hoefijzeren zitkussen in PU schuim Veerkrachtig en anti-allergisch Indicaties: Anti-decubitus Comfortabel bij zit-problemen, staartbeenbreuken, zweren,… Praktisch voor toiletstoel
| CNK | 2158780 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 420 mm |
| Lengte | 485 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |