Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Crème met vitamines en fruitzuren die de huid van binnenuit laten stralen.
Voor vrouwen met een droge huid die in het dagelijks leven een stralende teint willen.
| CNK | 2022614 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | Vichy |
| Breedte | 45 mm |
| Lengte | 120 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 30 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |