Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De Trigopax verzorging is ontworpen om de huid te beschermen in geval van herhaalde wrijving of verweking (sportactiviteiten, spannende onderkleding ...) en om roodheid en irritatie van de huidplooien te voorkomen.
| CNK | 2658771 |
|---|---|
| Organisaties | Laboratoire Dermatologique ACM |
| Merken | ACM |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 183 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 75 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |