Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Slip voor dames
Absorberende hygiënische zone van 150 ml
Indicaties:
Bij lichte incontinentie
| CNK | 3805769 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Suprima |
| Breedte | 192 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |