Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Extra sterke fixatie voor uw prothese met 7-voudige werking: natte kleefkracht, kruimelbescherming en tandvleesverzorging. Voor optimaal draagcomfort en frisheid. Voor elk gebit.
Cellulose Gum (27%), Calcium/Sodium PVM/MA Copolymer (26%), Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Silica, Chamomilla Recutita, Tocopheryl Acetate, Commiphora Myrrha, Salvia Officinalis, Menthyl Lactate, Mentha Crispa, CI 14720.
Overgevoeligheid voor één van de bestanddelen.
Dagelijkse dosering: tot 0.8 gr kleefcrème. Prothese en mondslijmvlies van restbestanddelen reinigen en een dunne laag Protefix® Kleefcreme PREMIUM op de natte prothese aanbrengen (in de holte van de boven- of onderkaakprothese die op het kaakbeen zal rusten). Zo nodig kunt u ook het achterste gedeelte van de gehemelteplaat aan de bovenkaakprothese met Protefix® Kleefcreme PREMIUM voorzien. Vervolgens zet u het kunstgebit op zijn plaats en drukt u het enkele seconden vast op het kaakbeen. Wacht ongeveer 5 minuten om te eten.
U dient slechts weinig Protefix® Kleefcreme PREMIUM te gebruiken, want bij een overdosering kan de hechting van uw kunstgebit in het gedrang komen. Gebruik kleefcrèmes slechts tijdelijk. Laat de bijthoogte van uw prothese regelmatig nakijken.
| CNK | 4240693 |
|---|---|
| Organisaties | Revogan |
| Merken | Protefix |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 159 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |