Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Policosanol is een extract uit suikerriet dat goed is voor de cholesterolspiegel. Het vermindert het samenklitten van de bloedplaatjes en de plaquevorming en verbetert de bloedcirculatie.
Bevat geen bewaarmiddelen, kunstmatige kleur- of smaakstoffen, gist, suiker, lactose, gluten, maïs, soja, zout, zetmeel, melk, tarwe. (Hypo-allergeen)
Saccharum officinarum (suikerriet) 11,2 mg (Poliscosanol 90%) 10 mg
1 à 2 V-caps per dag, voor de maaltijd of zoals voorgeschreven.
| CNK | 2074185 |
|---|---|
| Organisaties | Deba Pharma |
| Merken | Deba Pharma |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 64 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |