Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Reuma
Diabetes
Senioren
Comfort
De volledige drukontlasting rond het ulcus is van primordiaal belang om snelle genezing te bevorderen en te bekomen.
De ontlasting kan bekomen worden met een speciale drukontlastende schoen.
| CNK | 2367209 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Podartis |
| Breedte | 172 mm |
| Lengte | 308 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |