Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Natuurlijke omgevingsspray elimineert effectief vliegende insecten en ectoparasieten: muggen, wespen, mijten, mieren, teken, neten, vlooien, luizen, vliegen, bedwantsen, enz.
Insecten spray tegen vliegende insecten en ectoparasieten
Chrysanthemum cinerariaefolium, ext. (CAS 89997-63-7) : 0,25%
Gebruik in huis: zetels, vuilnisbakken, kasten, kleedkamers, tapijten, meubels, kofferbakken, terrassen, enz.
| CNK | 4729513 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma, Oystershell |
| Merken | Pistal |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 233 mm |
| Diepte | 53 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |