Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 14,34 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 14,34 (6% inclusief btw)
Dit product moet worden goedgekeurd door de apotheker.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Symptomatische behandeling van pijn en ontsteking van :
de weke delen :
Wanneer mag u Mobilat crème / Mobilat gel niet gebruiken? U bent allergisch voor salicylzuur, mucopolysacharidepolysylfaat of voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6. U heeft al eens ademhalingsproblemen gehad na inname van ontstekingsremmers. Raadpleeg dan uw arts voordat u Mobilat crème / Mobilat gel gebruikt.
Toedieningswijze
| CNK | 0057877 |
|---|---|
| Organisaties | Eurogenerics (EG) Generics & Consumer |
| Merken | Neocare |
| Breedte | 53 mm |
| Lengte | 188 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 |
| Actieve ingrediënten | mucopolysacharide polysulfaat, salicylzuur |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |