Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Ultra gevoelige huid met neiging tot allergie, gemengde tot vette huid. Gezicht en Ogen.
Uiterst verzachtende en niet-vette dagelijkse verzorging die Neurosensine, een krachtige verzachtende werkstof tegen huidirritatie, combineert metThermaal Water van La Roche-Posay, natuurlijk verzachtend en anti-irritatie.
Een garantie van zuiverheid in de loop van het gebruik dankzij een uiterst hermetische verpakking.
Zonder parfum, zonder alcohol.
Vloeibare, frisse en niet-vette textuur.
's Ochtends en 's avonds aanbrengen op het gezicht, de oogcontour en de hals.
| CNK | 3769403 |
|---|---|
| Organisaties | L'oréal Belgilux |
| Merken | La Roche Posay |
| Breedte | 36 mm |
| Lengte | 36 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |