Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Diergeneesmiddel voor paarden, runderen en varkens.
Voor de behandeling van pijn en ontstekingen.
| CNK | 4399887 |
|---|---|
| Organisaties | Vaccifar BV |
| Merken | VACCIFAR |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |