Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Golvita Insect Repellent Tropical is een nieuw, innovatief insectenwerend middel, ideaal voor al uw buitenactiviteiten.
10 uren(*) bescherming tegen insecten
Werkzame stof: Saltidin
(*) Afhankelijk van het soort insect
| CNK | 3727609 |
|---|---|
| Organisaties | Golvita |
| Merken | Golvita |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 46 mm |
| Diepte | 111 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 100 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |