Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Kleefpasta voor volledige en gedeeltelijke gebitsprothesen.
Calcium/Zinc PVM/MA, Copolymer (35%), Paraffinum Liquidum, Cellulose Gum (20%) Petrolatum, Silica, CI 45410, BHT, Tocopherol.
| CNK | 4872495 |
|---|---|
| Organisaties | Procter & Gamble |
| Merken | Fixodent |
| Breedte | 48 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 35 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 40 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |