Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
DermaPlast® wondpleister.Geschikt voor de bijzonder gevoelige huid.
Voor de optimale verzorging van kleine wonden
Pleisters met siliconen kleeflaag.Ideaal voor de gevoelige en geïrriteerde huid
Voor de zachte en snelle verzorging van kleine wonden bij een gevoelige huid. Aanbrengen op een zuivere en droge huid.
| CNK | 3750197 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 20 mm |
| Lengte | 74 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 5 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |