Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Combineert de werkzaamheid van Calendula met de vochthoudende en herstellende werking van honing. Te gebruiken bij oude wonden of droge letsels.
Aanbrengen onder verband.
| CNK | 2441590 |
|---|---|
| Organisaties | Pharmaplant |
| Merken | Pharmaplant VOF |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 162 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 60 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |