Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Elleboogbandage
Anatomische pasvorm
Stevig, huidvriendelijk elastisch breiwerk
Met naad
Kleur: beige, wit, zwart
Posttraumatisch
• Spierscheur
• Spierverrekking
Overbelasting
57% PA, 24% PES, 19% EA
| CNK | 0634840 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 174 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |