Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Handpolsbandage met duim
Anatomische pasvorm, optimal fi t
Immobilisatie met voorgevormde palmaire en dorsale spalken (uitneembaar)
Regelbare versteviging door elastische velcro (afneembaar)
Extra steun door drukverhogend siliconenkussen
Zeer stevig multi-elastisch (3D) ademend breiwerk
Extra soepele boven- en onderrand
Met naad
Links en rechts draagbaar
Kleur: beige, zwart
Posttraumatisch / Postoperatief
• Contusie
• Distorsie
• Oedeem
• Bandletsel
• Instabiliteit
• Fractuur (secundair)
Carpaal tunnel syndroom
Tendinopathie/tendovaginitis
Artrose
Infl ammatoir reumatisch lijden
Overbelasting / Preventie
82% PA, 18% EA
| CNK | 2951689 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 110 mm |
| Lengte | 259 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |