Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Buikgordel
Stevig elastisch breiwerk
Betere pasvorm en optimaal draagcomfort door huidvriendelijk tricot
Snit: licht anatomisch
Sluiting: regelbare velcro - vooraan (links)
Uitvoering:
• 3B = H 20 cm
• 4B = H 26 cm
Kleur: wit
Posttraumatisch
Eventratie
Postoperatief
Postnataal
Obesitas
Preventie
26% VISCOSE , 34% EA, 21% PES, 19% PA
| CNK | 1382779 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 180 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |