Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Lumbago
Discopathie
Lumbartrose
Reumatische rugklachten
Osteoporose
Chronische lage rugpijn
Lichte instabiliteit van de lumbo-sacrale wervelzuil
Posttraumatisch
Postoperatief
Overbelasting
| CNK | 1046663 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 219 mm |
| Lengte | 302 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |