Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Zijwaartse steun
Anatomische pasvorm
Mousse bekleed met katoen
Beperkt de rotatiebeweging
Huidvriendelijk materiaal
Sluiting: regelbare velcro
Uitvoering: H 6-8-10 cm
Kleur: beige
Artrose
Cervicobrachialgieën
Posttraumatisch
Whiplash
Postoperatief
100% CO + PU schuim
| CNK | 1066711 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 124 mm |
| Lengte | 324 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |