Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Immobilisatie vingergewrichten
Gevormde orthese (plooibaar)
Aluminium en schokabsorberende antibacteriële mousse
Zelfklevende grijze beschermfolie (verwijderbaar)
Kleur: gemetalliseerd
Onderhoud: handwas 30°C
Verstuiking
Luxatie
Peesscheur
Gevormde orthese van aluminium en antibacterieel schuim
ALU + PU-FOAM
| CNK | 3557865 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 225 mm |
| Lengte | 132 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |