Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Breukband in broekmodelDoor combinatie van verschillende elastische materialen wordt enkel druk uitgeoefend waar dit vereist isVoor gepersonaliseerde steun zijn speciale kussens voorzien welke binnen in de slip kunnen aangebracht worden
| CNK | 2707719 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 190 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |