Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Watervrije geconcentreerde formule. Verrijkt met Omega 3, 6 en 9.
Verzachtende dagelijkse hygiëne. De geconcentreerde formule, met 10% avocado-olie, draagt bij aan de Omega 3, 6 en 9, die diepgaand voedt en de huidbarrière herstelt.
Pediatrische oliezeep.
Met oliën van uitsluitend plantaardige oorsprong.
Aangepaste pH - Hoge huidtolerantie
Pediatrisch getest en op huid met atopische neigingen.
Dermatologisch getest.
Ingrediënten: Avocado-olie 2, Ceramide Bio, Bisabolol, fytosterolen, Vitamine F, Vitamine E.
Voor dagelijks gebruik. Aanbrengen op een natte huid en grondig afspoelen. Droog de huid voorzichtig zonder te wrijven.
| CNK | 4472197 |
|---|---|
| Organisaties | Adephar |
| Merken | babé |
| Breedte | 58 mm |
| Lengte | 136 mm |
| Diepte | 58 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 200 |
| Dieetbeperkingen | Vegan |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |