Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Wegens vakantie is het niet mogelijk om een webshop bestelling te plaatsen.
De spray is als navulling apart verkrijgbaar in een formaat van 100ml en 300ml.
6 x gebruik
| CNK | 3247319 |
|---|---|
| Organisaties | Axone Pharma |
| Merken | Acar'up |
| Breedte | 55 mm |
| Lengte | 205 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 300 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |